неділя, 24 березня 2024 р.

Слово поета - до кожного серця

Всесві́тній день пое́зії — свято, яке відзначається щороку 21 березня. 

Поезія залишається загадкою. Мистецтво поетичного слова допомагає формувати і збагачувати внутрішній світ людини, позитивно впливає на її свідомість розвиває інтелект, творчі здібності.   

    23 березня в Малофонтанському сільському клубі  пройла творча зустріч "Слово поета - до кожного серця." На заході зібралися шанувальники поетичного слова. Зав. бібліотекою спільно з зав. клубом розповіли присутнім історію виникнення свята. Гостями заходу були талановита сім'я письменників, поетеса Пирогова С.М. зі своїм чоловіком Пироговим Ю.В. і сином Пироговим Ю.Ю. та талановита, молода поетеса Даниленко А. С.. Своїм поетичним словом вони висловили свої почуття, любов до рідного нашого краю. Вони зачарували присутніх своєю творчістю. 

      

Бібліотекарем була презентована краєзнавча книжкова виставка "Про рідний край поетичними рядками".

      Світлана Михайлівна Пирогова зі своїм чоловіком подарували в бібліотеку  книги : збірку поезій та прози "Муза Подільщини", "Натхнення", та книгу С.М.Пирогової "Неповторна мить". 

Талант писати - це справжнє диво, дар, який дається тільки обраним, і не кожен може володіти цим чудом! Письменник творить свій шедевр, вкладаючи в нього частинку себе, фрази грають розмаїттям барв, хвилюють свідомість, проникають в серце! Поезія робить наше життя яскравішим, красивішим і досконалішим!
Немає коментарів:

Дописати коментар